mhservice panorama


[X]

MÅLØY

Bent Hammersvik   Inge Arne Blålid   Jan-Erik Hellebust
CEO   Driver   Driver/Lubricants
         
Phone: +47 5785 3650   Phone: +47 5785 3650   Phone: +47 5785 3650
Direct: +47 5785 3653   Direct: +47 5785 3662   Direct: +47 5785 3652
Mobile: +47 9056 2989   Mobile: +47 9076 7473   Mobile: +47 9076 7476
Mail: bent@mhservice.no   Mail: inge@mhservice.no   Mail: janerik@mhservice.no
         
         
Kenneth Svoren   Tore Myrestrand   Toril Reed
MH24-manager   Driver   Chief Accountant
         
Phone: +47 5785 3650   Phone: +47 5785 3650   Phone: +47 5785 3650
Direct: +47 5785 3658   Direct: +47 5785 3656   Direct: +47 5785 3655
Mobile: +47 9482 7735   Mobile: +47 9587 8600   Mobile: +47 
Mail: kenneth@mhservice.no   Mail: tore@mhservice.no   Mail: toril@mhservice.no
         
         
Renate Blålid   Gaute Vorren    Kai Evensen
Controller/Invoice   CFO    Sales Manager, Land/Industry
         
Phone: +47 5785 3650   Phone: +47 5785 3650    Phone: +47 5785 3650
Direct: +47 5785 3657   Direct: +47 5785 3654    Mobile: +47 9202 3890
Mobile: +47 9179 1277   Mobile: +47 9753 6355    Mail: kai@mhservice.no
Mail: renate@mhservice.no   Mail: gaute@mhservice.no    
         
         
Linda Kassen        
Chief Accountant 2        
         
Phone: +47 5785 3650        
Direct: +47 5785 3664        
Mail: linda@mhservice.no        

 

FOSNAVÅG

Tony Mikkelsen   Kjell-Ove Moltumyr    
Manager Fosnavåg   Driver    
         
Phone: +47 700 88422   Phone: +47 700 88422    
Direct: +47 7033 4491   Direct: +47 7033 4481    
Mobile: +47 9706 1500   Mobile: +47 9011 8422    
Mail: tony@mhservice.no   Mail: kjellove@mhservice.no    

 

ÅLESUND

Bjørn Hofseide   Steinar Rasmussen    
Operations Ålesund   Lubricants    
         
Phone: +47 7010 1270   Phone: +47 7010 1270    
Direct: +47 7010 1275   Direct: +47 7010 1273    
Mobile: +47 4732 2547   Mobile: +47 9719 2900    
Mail: bjorn@mhservice.no   Mail: steinar@mhservice.no    

 

Del denne siden:
Del på Facebook Del på Twitter Del på LinkedIn Del på Google+

Følg oss:
Del på Facebook

MÅLØY:

Hovednummer/vakt:
+47 57 85 36 50
post@mhservice.no

Org nr 982 809 231 MVA

FOSNAVÅG:

Hovednummer:
+47 700 88 422
Vaktnummer:
+47 95 11 31 48
fosnavag@mhservice.no

ÅLESUND:

Hovednummer/vakt:
+47 70 10 12 70
alesund@mhservice.no
Personvern
Innhold © Måløy Havneservice. Webdesign ©2009-2018 av Web Norge

Personvern og cookies

Denne erklæringen gjelder for MHSERVICE med tilhørende nettsider.

Hva er informasjonskapsler (“cookies”) og lokal lagring av data?
Når du besøker nettsidene våre lagres det ulike typer data lokalt på din enhet via nettleseren din. Dataene kan for eksempel inneholde brukerinnstillinger, informasjon om hvordan du har surfet på våre nettsider, hvilken nettleser du bruker, hvilke annonser du har blitt vist. Slike “lokalt lagrede data” kan brukes til å tilpasse innhold og funksjoner på tjenestene til deg, og dermed bidra til å gjøre ditt besøk bedre tilrettelagt og mer meningsfullt for deg. Informasjonskapsler inneholder ikke direkte identifiserbare data om deg (slik som navn, adresse, telefonnummer og liknende), men informasjon om nettleseren din og aktivitet som har funnet sted gjennom denne.

Hva bruker vi informasjonskapsler og lokalt lagret data til?
Vi bruker lokal lagring av data for å:

Levere og tilpasse tjenestene våre til enheten og nettleseren du bruker
Gi deg relevant og tilpasset innhold
Måle og analysere trafikken på nettsidene

Endringer
Vi kan komme til å gjøre endringer i denne Personvernerklæringen for eksempel som en konsekvens av at vi gjør endringer i oppbyggingen av eller funksjonalitet på nettsiden. Dersom vi gjør vesentlig endringer, vil vi informere om dette på nettsiden.